خدمات پوست ، مو و زیبایی سارا

پوست شما نمایه شادیها، رنجها و خاطرات شماست به سلامت و زیبایی پوستتان عشق بورزید خدمات پوست و موی سارا با بهره گیری از انواع خدمات درمانی و زیبایی پوست و همکاری پزشکان حاذق در زمینه پوست و لیزر در خدمت شماست

پلاسما تراپی بهتر است یا کاشت مو؟
نویسنده : دکتر مرزبان - ساعت ٢:٢۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/٢/۱٠
 

ریزش مو یکی از ناراحت کننده ترین مسائلی است که یک فرد در دوران زندگی خود با آن برخورد می کند، چون وجود مو بر روی سر از نظر ظاهر بسیار موثر است و افرادی که دچار ریزش وسیع مو هستند از نظر ظاهری مسن تر از همسن های خود (که موهایشان نریخته) به نظر می رسند.

بعضاً ریزش مو در افراد عکس العمل های مختلفی را ایجاد می کند در مواردی برخی از بیماران با این مسئله به این علت که کاری نمی توان برای درمان ریزش مو یا طاسی کرد، کنار آمده اند ولی برخی دیگر از بیماران که در سنین ۱۸ تا ۳۵ سال قرار دارند دچار استرس و حتی افسردگی می گردند. این گروه به دلیل ریزش مو و عوارض روحی و روانی، اعتماد به نفس خود را از دست می دهند و از انجام کارهای روزمره و حضور در اجتماعات دوری می کنند.

برای ریزش مو چندین عامل مطرح گردیده که عبارتند از :
۱- ارث
۲- تغییرات هورمونی
۳- استرس و شوک ها
۴- تغذیه
۵- بهداشت
۶- داروها
۷- تصادفات- سوختگی و …
از موارد ذکر شده، دو عامل اول و دوم بیشترین دلیل در ریزش موها می باشد. ارث و تغییرات هورمونی حدود ۹۰ درصد علت ریزش مو و طاسی را در آقایان و خانمها تشکیل می دهند.

برای آنکه بهترین راه پیشگیری یا درمان ریزش و ضعف موها را انتخاب کنید، ابتدا باید همه گزینه های  موجود را بشناسید  با خواندن متن زیر روشهای جایگزین کاشت   مثل پلاسما تراپی  و خود کاشت مو را بهتر بشناسید :

پلاسماتراپی :

تکنولوژِی بهبود و ترمیم سلولی از طریق پلاسما و عناصر موجود در آن  چند دهه است که به دنیای پزشکی راه باز کرده و در بسیاری از شاخه های پزشکی معجزه کرده است. دردهای استخوانی ، تاندونی، بیماریهای چشمی، دندانی، زخمهای دیر بهبود یابنده   از حیطه های موفقیت این فناوریست . کسی نمی داند علاوه بر کاربردهای فوق و درمان ریزش و ضعف مو   این فناوری چه کمکهای دیگری به پزشکان خواهد نمود تا مسائل لاینحل بیماران را درمان نمایند. فاکتور رشد مترشحه از پلاکتهای خونی که در جداسازی پلاسما قابل تزریق به فولیکولهای مو  می گردند  راه حلی مناسب برای درمان ریزش و ضعف موها پدید آورده است. در این روش در یک خونگیری ساده ، با جداسازی پلاسمای زردرنگ خون و سلولهای موثره آن و فعالسازی آن با گلوکونات کلسیم یا حتی بدون فعالسازی شیمیایی   سلولها به داخل لایه سازنده موی سر تزریق و در یک پروسه سه ماهه به فولیکولهای مو اجازه داده می شود تا بطور کاملا طبیعی  با تحریک حاصل از فاکتور رشد پلاکتی   ساخته شوند  در نتیجه رشد و تقویت مو کاملا طبیعی ، بدون عارضه و پایدار خواهد بود . تکرار پلاسماتراپی به تقویت نتایج آن کمک می نماید.  کل پروسه پلاسما تراپی 45 دقیقه در حالت پذیرش سرپایی  طول می کشد. بیحس نمودن پوست سر قبل از پروسیجر برای تحمل بهتر آن در حین تزریق کمک می نماید.

درمان دارویی:
برای ریزش مو تا به حال درمان دارویی قطعی مطرح نگردیده، البته توسط شرکتهای مختلف داروهای زیادی برای درمان طاسی و یا ریزش مو عرضه گردیده که در حد تبلیغات می باشد. یعنی تمام این داروها چه شیمیایی و چه گیاهی یا موثر نمی باشند و یا تا حدودی ریزش مو را به تاخیر می اندازد ولی این داروها توان رشد مجدد موهای از بین رفته را ندارند.
از این داروها می توان به دو دارو اشاره کرد که در حال حاضر با وسعت زیاد در حال مصرف می باشند.


 
 
پلاسماتراپی برای رفع چین و چروک و افتادگی گردن
نویسنده : دکتر مرزبان - ساعت ٢:٥۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٥/۱٦
 

روشهای رفع چین و چروک در گردن یا بسیار پرهزینه اند مثل جراحی یا پرعارضه اند مثل بوتاکس . اما پلاسما تراپی با هزینه ای معقول و کاملا بدون عارضه ( چون از پلاسمای خود فرد تهیه شده است) بهبود قابل توجه در وضعیت پوست گردن خواهد داد. 


 
 
پلاسما تراپی یا PRP برای بهبود چروک، گودی یا تیرگی صورت و پای چشم
نویسنده : دکتر مرزبان - ساعت ٢:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٥/۱٦
 


 
 
پلاسما تراپی یا PRP برای درمان ریزش مو و رویش موهای جدید
نویسنده : دکتر مرزبان - ساعت ٢:۱٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٥/۱٥
 

    برای انجام پلاسما تراپی، بین 10-20 سی سی از خون شما داخل کیت مخصوص گرفته می شود و پس از جداسازی پلاسمای غنی از سلول و فاکتور رشد ، مانند روش مزوتراپی به پوست سر شما تزریق می شود. ترکیب این روش با مزوتراپی و یا کاشت مو در موارد طاسی به اثربخشی کاشت می افزاید.


 
 
تزریق پلاسمای غنی شده یا سلول درمانی چیست؟
نویسنده : دکتر مرزبان - ساعت ٢:۱٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٤/٢۱
 

مزوتراپی بیولوژیک , پلاکت تراپی یا تزریق پلاسمای غنی شده


مزوتراپی بیولژیک یا اسامی دیگرمانند:( Platelet Rich Plasma (PRP یا Autologous Cell

Rejuvenation ACR) انقلابی نوین در زمینه پوست، مو وزیبایی است که درحال حاضر

درکشورهایی ازجمله امریکا، فرانسه، ژاپن،سویس و.... انجام میشود. دراین متد با استفاده ازخون خود فرد وکیت مخصوص، پلاسما بسیار غنی از پلاکت و فاکتور رشد تهیه میشود که با تزریق این ماده بصورت مزوتراپی ویا فیلر تاثیرات مثبت آن درنواحی مختلف بدست می آید.

به دلیل وجود فاکتور های رشد فراوان GF در این سرم و پلاکت ها به بازسازی بافت منجر میگردند . این موادکه به سادگی از خون خود هر بیمار مشتق شده ، شامل بیش از سی فاکتور رشد برای تسریع ترمیم بافتی سنتزکلاژن ورگهای خونی جدید است. پلاکت ها ، عنصر لازم در ارتقاء سلامت پوست ازادسازی ترومبین وانعطاف پذیری پوست هستند ، . سه مزیت اولیه PRP شامل اتصال به سلول های بنیادی ، افزایش غلظت فاکتور رشد ، و بازسازی بافت جدید است.

دراین روش جدید با استفاده از فاکتورهای رشد پلاکتهای خون فیبروبلاستها و سایر سلولهای بنیادی تحریک شده و فعالیت کلاژنسازی پوست به سالهای جوانی باز میگردد.با انجام این روش یک بازسازی عظیم سلولی در ناحیه درمانی آغاز میشود.

در فیلد زیبایی این روش برای درمان چروکها سیاهی و پف زیر چشم , جوانسازی صورت , گردن و همچنین جوانسازی پوست دست یک معجزه میباشد.این روش همچنین در درمان آثار سوختگی نتایج موفقیت آمیزی داشته است.

در این روش با تحریک دوباره فولیکولهای مو سبب فعال شدن فولیکولهای غیر فعال میگردد.این روش در رویش مجدد مو و قطع ریزش مو نتایج شگفت انگیزی داشته است.مطب پوست سارا  ارائه دهنده خدمات PRP به صورت زیر میباشد :

1-درمان سیاهی چروک و پف زیر چشم

2- جوانسازی صورت و گردن و ازبین بردن چروک های اطراف چشم

3- جوانسازی دست

4- درمان آثار سوختگی

5- تسریع بهبود زخمهای دیابتی

6- قطع ریزش مو و رویش مجدد مو

7- پلاسماتراپی قبل همزمان یا بعد از کاشت مو برای تقویت آثار کاشت مو  

(پلاسمای غنی شده از پلاکت)

 قیمت پلاسماتراپی به سطح استفاده و تعداد کیت مصرفی بستگی دارد و بطور میانگین حدود 250 هزار تومان تا 15 میلیون ریال  خواهد بود که با توجه به کیفیت مواد مصرفی نرخ ما زیر قیمت میانگین در شهر تهران است . برای انجام پلاسماتراپی با ما به شماره 22745425  یا شماره 09121233443تماس بگیرید و با قیمت 300 هزار برای کیت 4 لوله ای، 450 هزار برای کیت کانادایی و 750 هزار برای کیت سوئیسی  پلاسماتراپی نمایید.

 بهترین مواد ( کیت سوئیسی رژن لب)و تکنیک اکادمیک در مطب زیبایی سارا


 
 
تزریق پلاسمای غنی شده چه نقشی در زیبایی پوست و مو دارد و چقدر ایمن و اثربخش است؟
نویسنده : دکتر مرزبان - ساعت ۱:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٤/٢۱
 

 

Platelet Rich Plasma

Introducing a Revolutionary Skin Treatment!

The use of Platelet Rich Plasma (PRP) is not new; it has long been recognised for its accelerated wound healing properties in such applications as surgery and sports injuries.  This technology is now been used for cosmetic enhancement with outstanding results.

What is PRP?

The latest technology in skin rejuvenation, uses your own cells derived from your blood, these are then reinjected into the skin to stimulate collagen and new skin cells.

Where does the PRP come from?

Your blood is rich in these red blood cells, white blood cells, and plasma.  We only use the plasma portion of your blood.  Then a special process is used to obtain the PRP.  You only receive treatment with you own cells.

What can I expect?

A vibrant, fresh yourthful skin and a reduction in fine lines and wrinkles; due to the new collagen formation.  At sarabeauty center Dr. Marzban  give you a complimentry consultation and give you details on how effective this treatment will be, and how many treatments you may require

Results take around 2-3 weeks to see and a series of three treatments is recommended.  Your skin should still continue to improve with time following your treatment programme.

Is PRP safe?

PRP is 100% your own cells (autologous) and therefore there is no risk of allergy, or rejection.  PRP is inherently safe.

How long does PRP last?

After 2-3 inital treatment, a repeat treatment should be done within two years.

How long does the treatment take?

Approximately 45 minutes per 2-4 tubes

Who are not sutiable candidates for PRP?

People with chronic disease, cancer and poor platelet count

PRP treatment is ideal for:

-Crepey Neck
-Eye area
-Fine lines and wrinkles
-Textural improvement
-Dull dry skin
-Backs of hands
-Full face rejuvenation
-Decolletage
-Other body areas
-Hair loss


 
 
لیست قیمت خدمات پوست و زیبایی سارا
نویسنده : دکتر مرزبان - ساعت ۱:٠٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٢/٢٧
 

قیمت خدمات مطب پوست و زیبایی سارا

برای رفاه  مشتریان گرامی  کلیه خدمات بیش از 100000 تومان بصورت اقساط سه ماهه قابل پرداخت است            لبخند  15 بهمن تا 15 اسفند لیزر    20 % تخفیف

 ویزیت مشاوره پوست جهت بررسی بهترین گزینه ها برای پوست شما : رایگان

 

رفع موی زاید بازای هرجلسه   

 • دو دست کامل                                     220      هزار تومان
 • دو ساعد                                           120       هزار
 • پای کامل                                           31٠      هزار
 • دو ساق پا                                         ١5٠      هزار
 • زیر هر دو بغل                                      40      هزار   
 • چانه                                                 ٣٠        هزار  شکم                                                 80        هزار   
 • سینه                                                 60        هزار
 • دورسینه                                            25        هزار
 • پشت از گردن تا لگن                           150      هزار
 • تمام بدن                                              1       میلیون         صورت                                              80       هزار

نکته اول:  لیزرباقیمانده موها پس از 5 جلسه درصورت عدم وجود بیماری هورمونی بایک چهارم  قیمت انجام خواهد شد

نکته دوم  : نرخ انجام لیزر افراد با وزن یا قد بیشتر از متوسط افراد جامعه تا 20 درصد قابل افزایش است.

لایه برداری با میکرودرم ابریشن

 • صورت                                        35000
 • دست                                          30000
 • سینه و پشت  دکلته                            35000 
 • نوسازی پوست صورت با لیزر فراکشنال     200000
 •  تزریق ژل و بوتاکس        ژل/ 390000 1cc   و بوتاکس 150000  

تزریق پلاسمای غنی شده PRP با کیت اروپا /سوئیس  و مزوتراپی

 • با کیت سوئیسی رژن لب                       750
 • با کیت کانادایی هماژن                          450
 • با کیت 40 سی سی بدون ژل                   300    
 • مزوتراپی برای تقویت موی سر                 120
 • مزوتراپی برای بهسازی پوست صورت، لیفت   120
 • مزوتراپی و میکرونیدلینگ برای رفع جای اکنه های قدیمی 150

 

قابل ذکر است در کیت 40 سی سی  چهار برابر تعداد پلاکت دریافتی بیشتر و میزان تغلیظ پلاسما  بالاتر خواهد بود


 
 
شما از یک مطب پوست و زیبایی چه انتظاری دارید؟
نویسنده : دکتر مرزبان - ساعت ۱:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۱۱/٢٥
 

چهره ما ، بخشی از هویت ماست که در طول روز به تکرار و تناوب در آینه یا در خیالمان بدان می نگریم. اگرچه سیرت زیبا به از صورت زیباست اما معمولا رنگ رخساره خبر می دهد از سر درون. پس توجه ما به آنچه در صورتمان و لایه محافظ موجودیت بدنمان یعنی پوست اتفاق می افتد نشانی از توجه ما به خود، هویت و موجودیت ماست و دوست داشتن خود ریشه همه دوست داشتن هاییست که میتواند روزی به دوست داشتن خدا و نقطه اوج یا کمال منجر شود. اگر شما از لکه های پوستی رنج میبرید و بدنبال رفع آن هستید چون پرده سپید درونتان را دوست می دارید و می خواهید نمایه درونتان  یعنی پوست شما هم بی غل و غش باشد ، اگر از افتادگی و چین و چروک صورتتان آزرده اید و آنرا صاف و محکم می خواهید  چون طلب قوام و استواری  چارچوب درونتان یا همان ایگو یا خود هر فرد هستید و مایلید که ظاهرتان چون  ساختار شخصیت و قالب وجودیتان استوار و دارای قوام  باشد، اگر از افتادگی چهره و ابروانتان به پایین و چینهای پیشانی شکایت دارید  چون وجود متعالی و انسانیتان میل به آسمان و بالا دارد و چهره و ابروان فراخ را بیشتر از میل به زمین و مادون دوست میدارد ، ما زیبایی چهره مان را دوست میداریم چون خدایمان زیبایی و زیبایی دوستی را در درونمان نهادینه کرده است و راز آفرینش و خواستن زیبایی را قرین فطرت انسانیمان نموده است پس تا آنجا که در توان داریم سیرتمان را و همپای آن صورتمان را زیبا نگاه داریم.    دکتر مرزبان  


 
 
← صفحه بعد صفحه قبل →