خدمات پوست ، مو و زیبایی سارا

پوست شما نمایه شادیها، رنجها و خاطرات شماست به سلامت و زیبایی پوستتان عشق بورزید خدمات پوست و موی سارا با بهره گیری از انواع خدمات درمانی و زیبایی پوست و همکاری پزشکان حاذق در زمینه پوست و لیزر در خدمت شماست

راهنمای لیزر موهای زاید
نویسنده : دکتر مرزبان - ساعت ۸:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٦/٢٩
 

دوستان ارجمند به خدمات پوست و مو وزیبایی سارا خوش آمدید

اگر شما مایل به انجام لیزر مو با استفاده از دستگاه ایلایت ما ( لیزرمو + ( RF هستید بهتر است نکات زیر را بدانید:

·        در این مجموعه خدمات پوست توسط پزشک آموزش دیده و دارای گواهینامه تخصصی مراقبتهای درماتولوژی و زیبایی از کانادا ارائه میگردد.

·        اگر به  مواردی نظیر  بیماریهای ایمنی ، حاملگی، سرطان، عفونتهای پوستی، سابقه تشکیل زایده های پوستی در محل زخمها ، بیماریهای تبخالی پوست، حساسیت به نوریا  مصرف مزمن  داروها مبتلا  هستید و یا بتازگی  برنزه یا اپیلاسیون کرده اید با پزشک خود در میان بگذارید.

·        دستگاه مستقر در این مجموعه از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاههای لیزر مو می باشد که با ترکیب این فن آوری با RF به طولانی تر شدن دوره زایل شدن مو و اثربخشی بیشتر آن بر موهای نازک، پوستهای تیره و موهای بلوند   کمک کرده است.

·        با توجه به سیستم قوی خنک کننده دستگاه ایلایت  ، لیزر مو  درد و سوزش سطح بهنگام انجام آن  را ندارد و تنها با  احساس گرمی  و ورود یک جریان گرم بداخل پوست همراه است. برای راحتی بیشتر شما اولین شات با انرژی کمتر و انطباق آن با سطح حساسیت پوست شما آزمایش می گردد.

·        معمولا این دستگاه روی پوست عوارض آزاردهنده ای نمی گذارد  ولی ممکن است پس از لیزر بویژه در کاربرد آن در جوانسازی  و رفع ضایعات لک و رنگی   تا جند دقیقه التهاب و تا چند ساعت حالت تورم، التهاب و قرمزی مشهود باشد  که با کمپرس سرد و کرم ضد التهاب  قابل کنترل است.

·        موها تا دوهفته تغییر چندانی نمی کنند ولی پس از دو هفته سست شده و شروع به ریزش میکنند . البته دوره درمات معمولا چهار جلسه بفاصله 3-5 هفته  و حداکثر در موهای مقاوم 8 جلسه است. بنابراین انتظار از بین رفتن مو بلافاصله پس از لیزردر جلسات اول را نداشته باشید و کمی صبر کنید تا به صافی و لطافت پوست مورد نظرتان برسید .

·        این دستگاه ضمن برطرف ساختن موها به رفع چین و چروکهای سطحی و لکه های پوستی و نیز عروق سطحی شده کمک می نماید پس شما می توانید با یک تیر چند نشان بزنید.

بهتر است موهای شما یکروز قبل با تیغ شیو شده باشد و از روشهایی مثل اپیلاسیون و الکترولیز یا بند انداختن یک هفته  قبل از لیزر  استفاده نکنید.

 

معاینه پزشکی و مشاوره درمانی:   5000

مشاوره پوست: رایگان

رفع موی زاید بازای هر جلسه:   

دو دست کامل             ١90٠٠٠

دو طرف ساعد            9٠٠٠٠

دوپای کامل              30٠٠٠٠

دو طرف ساق پا         130000         

زیر هر دو بغل            40000    

چانه                         30000

شکم  کامل                9٠٠٠٠

خط شکم                    30000

دورسینه                     30000     

پشت از گردن تا لگن     150000

تمام بدن                     1000000

صورت                        70000

انجام باقیمانده موها پس از 5 جلسه در صورت سلامت هورمونی به 10% کاهش می یابد

 آگهی ویژه :  بیست درصد تخفیف ویژه بهمن 91