تزریق پلاسمای غنی شده یا سلول درمانی چیست؟

مزوتراپی بیولوژیک , پلاکت تراپی یا تزریق پلاسمای غنی شده


مزوتراپی بیولژیک یا اسامی دیگرمانند:( Platelet Rich Plasma (PRP یا Autologous Cell

Rejuvenation ACR) انقلابی نوین در زمینه پوست، مو وزیبایی است که درحال حاضر

درکشورهایی ازجمله امریکا، فرانسه، ژاپن،سویس و.... انجام میشود. دراین متد با استفاده ازخون خود فرد وکیت مخصوص، پلاسما بسیار غنی از پلاکت و فاکتور رشد تهیه میشود که با تزریق این ماده بصورت مزوتراپی ویا فیلر تاثیرات مثبت آن درنواحی مختلف بدست می آید.

به دلیل وجود فاکتور های رشد فراوان GF در این سرم و پلاکت ها به بازسازی بافت منجر میگردند . این موادکه به سادگی از خون خود هر بیمار مشتق شده ، شامل بیش از سی فاکتور رشد برای تسریع ترمیم بافتی سنتزکلاژن ورگهای خونی جدید است. پلاکت ها ، عنصر لازم در ارتقاء سلامت پوست ازادسازی ترومبین وانعطاف پذیری پوست هستند ، . سه مزیت اولیه PRP شامل اتصال به سلول های بنیادی ، افزایش غلظت فاکتور رشد ، و بازسازی بافت جدید است.

دراین روش جدید با استفاده از فاکتورهای رشد پلاکتهای خون فیبروبلاستها و سایر سلولهای بنیادی تحریک شده و فعالیت کلاژنسازی پوست به سالهای جوانی باز میگردد.با انجام این روش یک بازسازی عظیم سلولی در ناحیه درمانی آغاز میشود.

در فیلد زیبایی این روش برای درمان چروکها سیاهی و پف زیر چشم , جوانسازی صورت , گردن و همچنین جوانسازی پوست دست یک معجزه میباشد.این روش همچنین در درمان آثار سوختگی نتایج موفقیت آمیزی داشته است.

در این روش با تحریک دوباره فولیکولهای مو سبب فعال شدن فولیکولهای غیر فعال میگردد.این روش در رویش مجدد مو و قطع ریزش مو نتایج شگفت انگیزی داشته است.مطب پوست سارا  ارائه دهنده خدمات PRP به صورت زیر میباشد :

1-درمان سیاهی چروک و پف زیر چشم

2- جوانسازی صورت و گردن و ازبین بردن چروک های اطراف چشم

3- جوانسازی دست

4- درمان آثار سوختگی

5- تسریع بهبود زخمهای دیابتی

6- قطع ریزش مو و رویش مجدد مو

7- پلاسماتراپی قبل همزمان یا بعد از کاشت مو برای تقویت آثار کاشت مو  

(پلاسمای غنی شده از پلاکت)

 قیمت پلاسماتراپی به سطح استفاده و تعداد کیت مصرفی بستگی دارد و بطور میانگین حدود 250 هزار تومان تا 15 میلیون ریال  خواهد بود که با توجه به کیفیت مواد مصرفی نرخ ما زیر قیمت میانگین در شهر تهران است . برای انجام پلاسماتراپی با ما به شماره 22745425  یا شماره 09121233443تماس بگیرید و با قیمت 300 هزار برای کیت 4 لوله ای، 450 هزار برای کیت کانادایی و 750 هزار برای کیت سوئیسی  پلاسماتراپی نمایید.

 بهترین مواد ( کیت سوئیسی رژن لب)و تکنیک اکادمیک در مطب زیبایی سارا

/ 2 نظر / 92 بازدید
مهسان

سلام من رژیم گرفتم صورتم خیلی لاغر شده وگودی زیر چشمم زیاد شده وبه تیرویید کم کار هم دچار شدم وکمبود ویتامین د هم دارم ایا پلاسمادرمانی درمان قطعی گودی چشمه یااحتمال برگشت هست

azam

باسلام همسرم جا اکنه های عمیقی روی صورتش داره به نظر شما پلاسم تراپی درمان خوبی برای ان می باشد شما چه پیشنهادی دارید