بالا کشیدن ابرو با بوتاکس

آیا بوتاکس در تغییر فاصله چشم با ابرو و بالا کشیدن ابرو موثر است ؟ من کمی افتادگی پلک دارم و برخی می گویند با بوتاکس بهتر میشود چون میلی به جراحی ندارم آیا واقعا بوتاکس در این مورد موثره؟؟                                              مونا 34 ساله

 

پاسخ: همانطور که میدانید بوتاکس  انقباض عضلات اطراف چشم و پیشانی را تحت تاثیر قرار میدهد و باعث فیکس شدن آنها میشود پس با تزریق صحیح آن در عضلات مختلف اطراف چشم و ابرو می توان تغییر مورد نظر بیمار را ایجاد نمود مثلا محلهای تزریق در  کسی که بخواهد کل ابرویش بالا رود با کسی که فقط دم ابرو را میخواهد بالا ببرد با کسی که اصلا نمی خواهد فاصله چشم و ابرویش تفاوت کند از نظر آناتومی متفاوت است . 

/ 4 نظر / 4 بازدید
آbahar

آیا از بوتاکس میشه برای کشیدن چشم روبه بالا استفاده کرد؟ من 24 سال سن دارم .ممنون.

فرخنده

سلام من 27 سالمه کمی افتادگی ابرو و پلک دارم میخواستم بوتاکس کنم از چند مرکز زیبایی تو تبریز قیمت گرفتم یکی 50 تومن و یکی 120 تومن قیمت داد این اختلاف ها برای چی هست؟و من می خوام 1/3 انتهایی ابروهام بالا بره برای این کار بوتاکس در چه قسمت هایی باید تزریق بشه؟

ندا

سلام . من افتادگی پلک دارم و می خواستم لیفتینگ کنم و چشم و ابروی خودم را کاملا بالا بکشم ؛ آیا بوتاکس می تونه کار عمل جراحی رو انجام بده؟

سحر

سلام،خسته نباشید من27سالمه وقصد انجام بوتاکس دارم.آیا به همان اندازه که مایلم ابروهام بالا میره؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنین